FAQ

Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy:


ŠERPY

Dobrý den,
k nám do školy prišel katalog s Vaší nabídkou. Chtěli bychom Vás poprosit, zda by bylo možné nám zaslat vzorník látek na šerpy? A kolik stojí zaslání těchto vzorníků?
Ano, je to možné. Látkové vzorníky na šerpy zasíláme ZDARMA na Vámi uvedenou adresu. Jelikož máme vzorníků omezené množství, zašlete nám je po shlednutí prosím zpět na naši adresu: BOFA, Kollárova 1790, 547 01 Náchod.
Dobrý den, na školu nám přišel katalog s nabídkou na šerpy. Byl by možný tisk jiným typem písma, než máte v nabídce uvedený?
Ano, je to možné. Při objednávání nám prosím zašlete požadovaný typ písma v príloze mailu – soubor s příponou TTF.
Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat, jestli také deláte šerpy s potiskem Třídní učitel/ka? Děkuji za odpověď.
Tato varianta tisku je také možná. V objednávkovém formulári nebo na webu je na to kolonka - Šerpy
pro pedagogický sbor.
Dobrý den
Obracím se na Vás s otázkou ohledně látek, ze kterých se šerpy vyrábí. Lze zakoupit i šerpy, které mají tzv. duhovou barvu? Prědem děkuji za odpověď.
Provedení látek muže být dle Vašeho přání. Duhové šerpy jsou tedy možné. Technicky stejné provedení jako je u leopardích a zebrovaných šerp. Tyto šerpy jsou z polyesterového saténu - lesk, kde je z přední strany potisk vidět plně a ze zadní strany je tisk probarven z cca 30 %.
Dobrý den,
chtela bych se zeptat na kolik by vyšla jedna šerpa s tím, že bychom ji chteli v barve č.637,písmo č.3. Ze přední strany bychom chtěli klasicky maturant 2013 a ze zadní strany seznam jmen s tím, že bychom se podepsali na papír a naskenovali Vám je (pokud je toto možné). Celkově by šerp bylo 22. Děkuji za odpovězení dotazu, Tereza Blažaninová.
Kalkulace na Váš požadavek je následující: oboustranně potištená šerpa 637 nespojená stojí: 100,- Kc. V případe zájmu o spojení s květem, stojí květ: 15,- Kč/ks. Poštovné a balné činí: 135,- Kč.
Dobrý den,
ráda bych si u Vás objednala maturitní šerpy pro mou třídu. Moc se ale neorientuji ve Vašem objednávkovém listu. Proto bych se ráda zeptala jestli by byla možná kombinace, kterou jsme si vybrali a jaká by byla približná
cena za 1 šerpu. Rádi bychom meli šerpy stříbrné barvy 200, 10cm šírky, na prední stranu nápis Matuant 2013 a na zadní stranu slogan: Tleskejte, komedie končí. Písmo bychom chtěli na obou stranách v bordové barve a typem písma č.30, které je ale u celoplošného potisku. Šerpy bychom chtěli nespojené. Popř. bych si ráda objednala ješte vstupenky a plakáty. Předem děkuji za radu a odpověď. Raindlová Veronika.
Je možné použít typ písma č.30 - i když se jedná o celoplošný potisk. Cena za šerpu v provedení dle Vašich požadavku ciní: 125,- Kc/ks. Pokud byste potřebovala další informace ohledně šerp nebo vstupenek a plakátu, napište nám.
Dobrý vecer,
měla bych dotaz, ohledně šerp, které nabízíte na Vašich internetových stránkách. Chápu to dobrě z ceníku, že, pokud chceme dopředu nápis maturant a vzádu ješte prezdívku, bude to celkem za 125 korun?
Šerpa nespojená s potiskem Maturant 2012 na přední strane s prezdívkou na zadní strane stojí: 115,- Kc/ks.
Spojení šerp s kvetem: + 15,- Kc/ks.Zlaté (202) a stříbrné (200) šerpy jsou s příplatkem: 10 - 25,- Kc/ks -
záleží na jejich šíři.
Dobrý den, naše třída si u Vás vybrala šerpy i stužky, a rádi bychom si je objednali, nerozumím ale, proč bych měl při vyplnování přezdívek, které budou uvedeny na zadní strane šerpy, uvádet i jména studentů. Dále mě zajímá, jak mohu tyto dvě objednávky sloučit do jedné, jelikož mám na výber pouze objednat šerpy, poté dokončit objednávku a vrhnout se na stužky. Poštovné tedy bude počítáno jako při dvou samostatných objednávkách? Děkuji, s pozdravem Dušek Jan.
Děkujeme Vám za Váš zájem. Objednávky na webu je vytvořená tak, že lze vyplnit vždy pro 1 sortiment. Na konci je tlačítko další objednávka, která Vás navede na začátek objednávkového formuláře, ale uvedené údaje v hlavičce již zustávájí a vyberete si další šerpy nebo popř. stužky. U potisku zadní strany šerp se právě vyplňuje buď jméno a příjmení nebo přezdívka, záleží, co kdo chce. Pokud chcete pouze přezdívky, tak jméno a příjmení nevyplňujete.
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně barvy šerp. Chtěla bych se zeptat zda je děláte i v "šampánové" barvě. A pokud ano, tak jaký by to byl materiál. Předem děkuji. Petra Dvoráková.
Ano, šampáno šerpy nabízíme a jedná se o barvu císlo 101 v našem vzorníku. Materiál je taftová stuha - polyester.
Dobrý den,
Chtěli bychom si u Vás objednat předměty ke stužkovacímu plesu. Bohužel nám prišel jen katalog bez vzorkovníku. Od jiných firem jsme vzorkovníky dostali, ale my bychom chteli tu Vaši. Je možné, abyste nám vzorkovník poslali. Děkuji za odpověď. Martina Holecková.
Látkový vzorník na šerpy obratem zasíláme. Šerpy jsou taftové stuhy polyester.
Dobrý den,
máme zájem o zebrové šerpy z Vašeho katalogu, ovšem rádi bychom si předem prohlédli vzorek. Proto Vás chci požádat, zda-li by jste nám mohli zaslat 1ks pokud možno s barevným potiskem, na adresu naší školy:
Prosím o sdelení podmínek spojených s dodáním vzorku. S pozdravem Švecová.
Děkujeme Vám za Váš zájem. Vzorek zebrované šerpy Vám v následující den zašleme.
Dobrý den,
já se omlouvám, že obtěžuji ale potřebovala bych poradit s objednávkou. Moc tomu nerozumím a chtěla bych to objednat dobře. Na předním potisku bychom chtěli mít Maturant 2013 napsáno zlatým písmem na fialové šerpe a sepnuté zlatou kytkou. Nerozumím ale co je jednobarevný potisk a plnobarevný potisk. Slogan bychom měli mít: Kdo nezažil nepochopí, kdo zažil nezapomene. Jen jestli byste mi mohli napsat nejakou radu jak to dobře vyplnit. Děkuji přeji hezký zbytek dne.
Když se podíváte do katalogu na nabídku typu písem šerp. Tak 1 skupina - písma c.1-10 jsou jednobarevné tisky. Další skupina - písma c.11-28 jsou plnobarevné tisky. A třetí skupina - písma c.29-33 jsou celoplošné tisky. Takže pokud chcete zlatý potisk, tak byste si měli vybrat z typu písem c.1-10, které bude použité jak na přední, tak i na zadní stranu šerp.

STUŽKY

Dobrý den,
k nám do školy přišel katalog s V|aší nabídkou. Chtěli bychom Vás poprosit zda by bylo možné nám zaslat vzorník látek na stužky? A kolik stojí zaslání těchto vzorníku?
Ano, je to možné. Látkové vzorníky na stužky zasíláme ZDARMA na Vámi uvedenou adresu. Jelikož máme vzorníku omezené množství, zašlete nám po shlednutí prosím zpet na naši adresu: BOFA, Kollárova 1790, 547 01 Náchod.
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jaký typ písma používáte na stužky?
Na stužky standardně používáme typ písma, kterým jsou jednotlivé slogany v nabídce uvedeny. V případě zájmu o jiný typ nám dané písmo zašlete v příloze mailu - soubor s příponou TTF.
Dobrý večer,
měla bych dotaz, ohledně stužek, které nabízíte na Vašich internetových stránkách. V ceníku máte, že stužka s potiskem stojí 75 korun, což znamená, že na každým proužku bude neco napsané, nebo jen na některém z nich?
Standardně jsou u trojstužek potišteny všechny 3 proužky. Každý proužek muže mít jinou barvu stužky, jinou barvu potisku a samozřejmě na každém proužku je jiný text. Pokud byste nechtěli mít potištené 3 proužky, můžete si objednat např. pouze dvojstužku, která stojí bez kompletace: 50,- Kc/student.
Dobrý den, ráda bych se informovala na termín dodání stužek? Měli bychom zájem o 34 kusu. Děkuji za odpověď.
Termín dodání stužek je cca 2 týdny po odsouhlasení parametrů a návrhu objednávky. Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, je možné domluvit i kratší termín dodání, pokud to naše výrobní kapacity momentálně umožňují.
Dobrý den, naše třída si u Vás vybrala šerpy i stužky, a rádi bychom si je objednali, nerozumím ale, proč bych měl při vyplňování přezdívek, které budou uvedeny na zadní straně šerpy, uvádět i jména studentů. Dále mě zajímá, jak mohu tyto dvě objednávky sloučit do jedné, jelikož mám na výber pouze objednat šerpy, poté dokoncit objednávku a vrhnout se na stužky. Poštovné tedy bude počítáno jako pči dvou samostatných objednávkách? Děkuji, s pozdravem Dušek Jan.
Děkujeme Vám za Váš zájem. Objednávka na webu je vytvořená tak, že lze vyplnit vždy pro 1 sortiment. Na konci je tlačítko další objednávka, která Vás navede na začátek objednávkového formuláre, ale uvedené údaje v hlavičce již zustávájí a vyberete si další šerpy nebo popř. stužky. U potisku zadní strany šerp se právě vyplňuje buď jméno a příjmení nebo přezdívka, záleží, co kdo chce. Pokud chcete pouze přezdívky, tak jméno a příjmení nevyplňujete.
Dobrý den,
chtěli bychom se zeptat, zda je možné zdarma vyrobit jednu námi vybranou stužku jako vzorek. Měli bychom zájem o barvy: 200 - stříbrná, 501 - světle fialová, 644 - vínová. Na stužce č. 501 by byl nápis "Management ČR" , na stužce č. 200 "Maturita? a to je na známky? , na stužce 644 - " Academia Mercurii". Barvu nápisu na stužce bychom chtěli černou. V případe, že by se nám vzorek líbil, objednali bychom si od Vás 30 ks stužek a 30 ks šerp. Předem děkujeme za odpověď.
Mužeme Vám požadované vzorky barev stužek s cerným tiskem vyrobit. Na stužkách budou natištené jiné texty, jelikož se jedná o názornost barev stužek s černým tiskem.
Dobrý den, katalog mi došel v porádku. Mám pár otázek k objednávání. Nejprve jsem se chtěla zeptat, zda-li je možné mít stužky s jiným nápisem.
Ano, je možné si na stužky nechat vytisknout libovolný nápis.
Dobrý den,
Chtěli bychom si u Vás objednat předměty ke stužkovacímu plesu. Boužel nám prišel jen katalog bez vzorkovníku. Od jiných firem jsme vzorkovníky dostali, ale my bychom chtěli tu Vaši. Je možné, abyste nám vzorkovník poslali? A děláte stužky i z jiného materiálu? Například z takové té koženky? Děkuji za odpověď.
Martina Holecková.
Látkový vzorník na stužky obratem zasíláme. Stužky jsou atlasové stuhy polyester a nebo Vámi poptáváné koženky. Na koženkové stužky nemáme zpracovaný vzorník přímo z materiálu. Můžeme Vám zaslat případně některé barvy koženky, o které byste měla případně zájem. Nabídku na koženkové stužky Vám zasíláme v příloze mailu.
Měla bych ná Vás jeden dotaz. Bylo by možné nám spojit stužky ozdobou šroubku, matičky či ozubeného kolečka? Byli by jsme Vám velmi vděčni zda by to šlo zařídit.
Matičku místo bílého květu zařídit můžeme. Byla by ke stužkám matička přišitá. Záleží, zda máte nejaký speciální požadavek, jak by matička měla vypadat - velikost. Pokud to necháte na nás, tak nejaké maticky seženeme. Je to potřeba uvést v objednávce, abychom tuto úpravu spojení stužek brali zřetel.

TEXTIL

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli je možné Vám poslat vlastní mikinu s tím, že byste nám ta dali nějaký motiv?? Děkuji moc za zodpovězení mé otázky :) Krásný den.
Záleží z jakého je mikina materiálu - zda je bavlněná nebo částečně s polyesterem. Dále záleží zda je mikina nová nebo starší, jelikož na použítý textil se špatně tiskne. Mikiny máme v nabídce, ideální je tedy si u nás objednat mikinu včetně potisku. Zpravidla tisk na dodaný textil nedoporučujeme, jelikož u netestovaného textilu nemůžeme zaručit trvanlivost tisku. Pokud byste trvala na své mikině, asi by bylo potřeba nám ji nejdříve poslat, abychom mohli posoudit, zda bude potisk na ni možný.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud si jako třída uděláme objednávku na 10 kusu triček Standart s jiným potiskem a jinou barvou a 7 kusu triček Standart opět s jiným potiskem a jinou barvou, tak jaká by byla výsledná cena a jaké budou příplatky? Děkuji za odpověď.
Příplatek na každou skupinu činí: 250,- Kc. Tzn.: Jedna skupina by platila příplatek: 250,- Kc/7 ks a druhá skupina by platila příplatek: 250,- Kc/10 ks. To jsou příplatky k uvedeným cenám v ceníku.
Dobrý den,
dostala se mi do rukou Vaše nabídka. Mám na vás dotaz, motiv musí být stejný na všech, ale je možnost, že by
dívky měly jinou barvu než chlapci a jiný druh trička nebo musí být úplně stejné všechny. Děkuji za informaci.
Model trička, barva trička a velikost trička muže být pro každého žáka ruzná. Pokud jeden druh motivu bude v zakázce o množství min. 13 kusu, tak se neplatí žádný příplatek. Pokud bude v zakázkách více druhu motivu o menším množství než 13 kusu, tak se platí poplatek za tiskovou formu ve výši 250,- Kc/skupina.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ohledně potisku na trička z Vašeho letošního katalogu pro základní školy. Jedná se o potisk č.41-Blbá hlava. Zajímalo by mě jak by to bylo s těma fotkama který jsou na vzoru. Jakým způsobem Vám máme zaslat naše fotky? Děkuji za odpověď.
Vaše fotografie nám zašlete přes uložiště dat, např.: Uschovna.cz, Leteckaposta.cz. Neposílejte data přímo na náš mail. Z duvodu vetšího množství dat by nemusel být Váš mail programem pro zprávu pošty přijat. Pokud jste si je schopni upravit - např. tak, jak je to uvedeno v katalogu, tak by to bylo dobré - fotografie ořízlé na tvar obličeje a vlasů. Jelikož bez ořezu by byly na tričku jednotlivé fotografie zobrazeny včetně pozadí - obdelníky a to by nevypadalo dobře. Tuto grafickou úpravu bychom Vám mohli také zajistit, ale museli bychom na to
udělat zvlášt kalkulaci - záleží, kolik by to bylo fotografií. Pokud si tuto úpravu zvládnete připravit sami, cenově Vás to výjde jistě výhodněji.
Dobrý den, chtěli bychom u Vás objednat pro 9.třídu trička s potiskem 17 ks. Zajímalo by mě, zda učitelské se má zařadit do objednávky. Děkuji mnohokrát za odpověď.
Ano, učitelské tričko zařaďte do objednávky. Do kolonky např. případné změny v motivech uveďte prosím, že z uvedeného počtu triček je 1 ks tričko pro učitele.
Dobrý den, Měla bych dotaz, zda je možné zakoupit u Vás dámské mikiny i když jen asi 5 ks bez potisku a za jakou cenu. Děkuji mnohokrát za odpověď.
Vašemu požadavku lze vyhovet. Dámská mikina bez potisku stojí: 319,- Kc/ks.
Dobrý den,
už jsem od Vás minulý rok objednávala trička a byli jsme spokojeni.:-) Letos mám opět devátáky, tak jsem jim ukazovala Vaši nabídku a zamlouvá se jim, takže trička budeme od Vás objednávat, ale na to je ješte čas, ale holky
mají ješte zájem si zvlášť objednat tílka, tak jsem se chtěla zeptat na jejich cenu. Nějak jsme to nemohli najít:-)
Děkuji a s pozdravem Lenka Hlavinková.
Jsme rádi, že jste byli spokojeni. Dámská tílka SPORT jsou s příplatkem: 25,- Kc/ks. Např. dámské tílko s plnobarevným potiskem na přední straně a jednobarevným potiskem na zadní straně stojí: 224,- Kc/ks. Poštovné a balné činí: 135,- Kc.
Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Šlo by na mikiny dát obrázek a k tomu text z jiného obrázku?
Kombinace ruzných motivů a textů je možná. Tato informace se uvádí do kolonky: Případné změny v
motivech. U pánských mikin se provádí tisk nad kapsu. Motivy na dámské mikiny se tisknou na hruď jako je tomu u triček. Tisk na mikiny je o něco menší než na tričko, jelikož by se pak na kapsu nevešel.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když máme vybrané mikiny z Vašeho letáku a máme vybraný jiný obrázek, který jsme si našli v jiném katalogu o malé velikosti. Co máme udělat s tím miniaturním obrázkem? Nebo ho mužeme postal s objednávkou a Vy si budete vědět rady? Chtěli by jsme ho v normální velikosti, jako kdyby jsme si vybrali obrázek od vás a na prední stranu té mikiny. Dekuji Šurkalová
Zašlete jej v příloze mailu i v malé kvalitě. Pravděpodobně bude třeba jej překreslit. Pokud se jedná o plnobarevný vlastní motiv, tak dle ceníku je poplatek: 30,- Kc/ks (cena je uvedena při množství od 13 ks výše).
Zdravím, potřebovala bych se zeptat, zda nemáte nějaké údaje o rozmeru těch mikin. Vůbec nevíme jak se máme v
těch velikostech orientovat. Poradil byste mi prosím?
V tišteném katalogu - straně 3 - počítáno včetne strany přední obálky - zde je v pravé části tabulka, kde jsou rozměry pánských a dámských mikin uvedeny. Dále Vám můžeme v příloze mailu zaslat nejpodrobnejší rozměry pánských a dámských mikin, které od dodavatele máme.
Dobrý večer,
ráda bych se informovala na potisk. Jako třída uvažujeme o potisku zepredu i zezadu na pánské i dámské mikiny klokanka. Je možné objednat stejný potisk i na jednu bílou mikinu, když ostatní budou černé? Musela bych si za bílou připlatit?
Barvy mikin mohou být ruzné, ale je třeba, aby barva potisku zadní strany mikin byla jednotná. Na bílé a černé mikiny Vám mužeme nabídnout např. jednotný potisk: červený, oranžový, zelený nebo reflexní potisky apod. Pokud byste chtěla na bílou mikinu - 1 ks jinou barvu potisku na zadní strane než na černé mikiny, je to možné za poplatek 250,- Kc (výroba tiskové formy).
Dobrý den, žáci mé třídy by si rádi objednali od Vaší firmy mikiny s potiskem na přední i zadní strany. Z Vaší nabídky nedokážeme dát dohromady konečnou cenu za jeden kus. Byli byste tak laskavi a sdělili mi, kolik by stála jedna černá mikina klokanka s barevným potiskem vpředu a bílým vzadu. Děkuji a zdravím Mgr. Arana Šourková.
Pánská mikina Klokanka s plnobarevným potiskem na přední straně a jednobarevným potiskem na zadní straně stojí: 409,- Kč/ks. Výsledná cena mikiny se počítá následovně: Základní cena trička v tomto provedení: 199,- Kč/ks + 210,- Kč/ks (příplatek za mikinu) uvedený v ceníku.
Přeji dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jsou k dostání motivy, které máte v právě aktuálním tišteném katalogu? Na Vašich webových stánkách jsem je nenašla. Předem děkuji. S. Hamácková .
Ano, je možné je objednávat. Omlouváme se, že ješte není hotová aktualizace našich webových stránek. Při vyplňování objednávky na webu v on-line objednávce vyplňte prosím jiný motiv a do kolonky: Případné změny v motivech zapište: Požadujeme motiv č .........
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by na tílko dozadu šel dat Playboy moc bychom ho chtěli do zadu. Předem děkuji za odpověď.
Toto je možné, ano. Na zadní část tílka se dá tisknout Playboy pod vykrojené lopatky. Motiv je pak menší než na pánských tričkách - cca 24 x 34 cm.

TENISKY

Dobrý den, dnes přišel Váš katalog na upomínkové předměty pro maturanty, a já bych se chtěla zeptat, zda by bylo možné aby jste mi zaslali tenisky černé vysoké „Konversky“ ve velikosti 42 a růžové nízké „Mad Max“ ve velikosti 38. Předem mockrát děkuji.
Ano, je to možné Vám požadované vzorky tenisek zaslat. Po shlédnutí vzorku a případné objednávce nám prosím oznamte datum, kdy by bylo možné vzorky u Vás vyzvednout a zajistíme si na naše náklady svoz vzorků tenisek zpět na naši adresu provozovny.

SKLENIČKY a PŮLLITRY

Dobrý den, Měla bych dotaz ke skleničkám: Zda-li je možné u té LYON nechat stejný motiv, jen místo názvu školy jméno.
Ano, na skleničky Vám můžeme vygravírovat místo názvu školy jméno. Jméno je s příplatkem: 25,- Kc/ks - viz. ceník.

KRAVATY

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o zaslání látkového vzorníku barev na kravaty k Vašemu katalogu, který již máme z loňského roku. Děkuji za Váš čas. Nikola Vršková.
Máme nové nabídkové katalogy pro sezónu 2012-2013. Zasíláme Vám jej na uvedenou adresu. Látkový vzorník na kravaty bohužel nemáme. Pokud by Vás zajímala nějaká barva, máme nějaké odstřižky látek. Případně nám napište, která barva by Vás nejvíce zajímala a vzorek Vám zašleme.

NEZAŘADITELNÉ

Dobrý den.
jménem 4. rocníku OA a VOŠ ČR a JŠ s právem SJZ Karlovy Vary bych se ráda zeptala, jestli Vaše firma zasílá školám katalog upomínkových predmetu, nebo je tento katalog pouze v on-line podobě. Pokud zasíláte, rádi bychom jeden tento katalog obdrželi. Děkuji za odpověď.
Ano, zasíláme katalogy i v tištěné podobě. Následující pracovní den Vám odesíláme tištený katalog na uvedenou adresu.
Dobrý den, jsme maturanti ze Zahradnické školy Kopidlno. Je u Vás možné během tří dnu objednat zásilku pro 6 lidí? :) Objednávka bude obsahovat mikiny, šerpy, stužky a skleničky. Předem děkuji za odpověď. Vincálková
Objednávku si během 3 dnů zaslat k nám můžete. Termín dodání je dle naší nabídky 2 - 3 týdny, záleží na skladové dostupnosti jednotlivých výrobku u našich dodavatelů.